poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Konkurs i „Kości niezgody”

„Prawdziwe Morderstwa” jeszcze szturmują topki sprzedażowe, tymczasem Replika już zapowiada wydanie kolejnej części serii - „Kości niezgody”.


Poniżej opis:     

Dwa wesela – jedno byłego chłopaka – i pogrzeb członkini Prawdziwych Morderstw sprawiają, że przez kilka miesięcy Aurora „Roe” Teagarden ma bardzo dużo na głowie, choć w jej życiu osobistym wydaje się panować zastój.

    Po pogrzebie Roe niespodziewanie dowiaduje się, że nieboszczka Jane Engle zostawiła jej pokaźny spadek, w tym dom z pewną wyjątkowo niewygodną tajemnicą w środku. Zanim jednak zacznie w ogóle przymierzać się do rozwikłania sprawy zagadkowej zbrodni, będzie musiała ustalić, co jest nie tak z domem na Honor Street. A Jane nie zostawiła jej jasnych wskazówek...

    Jeżeli do tej pory uważała swoją egzystencję za nudną... cóż, będzie musiała zweryfikować ten pogląd.Nie wiem, jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać :)


Ale, byłabym zapomniała. Dziś chciałabym Was zaprosić do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są  iPody Touch, iPody Nano, komplet przewodników Pascala dla zmotoryzowanych oraz komplety audiobooków z kolekcji ŠKODA. Szczegóły - w linku.

Zagłosuj! Najlepiej na „Tajemnicę Edwina Drooda” lub „Prawdziwe Morderstwa. Aurora Teagarden”!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz